Slade Czech - chovatelská stanice plemene Staffordshire Bull Terrier

Staffordshire Bull Terrier

Ostrava

12.04 2008 Národní výstava psů

Na tuto výstavu jsme měli přihlášené fenečky: Apolenku a Pritsim Getto Romance ("G.B") kvůli potřebnému uchovnění a dále pak Filoménku. Posuzoval pan Z. Kliment, a to velmi přísně. Spousta kvalitních stafíčků dostala pouze VD, někteří D. Navíc jsme se těšili přítomností našeho odchovu po Betince, kde se sešli ve třídě mladých sourozenci (9 měs.), dva pejsci Crispinno a Crescendo a fenečka Clothilda (rovněž tř. mladých).
Všichni vyrostli do krásy a navíc Clothilda ("Casey", majitel p. Ševčík), vyhrála svou třídu - jediná dostala Výborná 1, ostatní 4 fenky jen VD, včetně našeho sluníčka G.B. V mezitřídě pak se vystavovala Apolénka. V této třídě bylo 6 fen, z toho ani jedna nezapůsobila na pana rozhodčího tak, aby udělil aspoň některé známku Výborná. Všechny opět VD.
V otevřené jsem pak vystavovala Filoménku, která se umístila s Výbornou 2 za touto tmavou fenečkou. Všem našim holčičkám moc gratulujeme za perfektní předvedení se ! Vše ostatní je vždy v rukou posuzovatelů...(Ujistěte se, že na kalibračním obrázku rozeznáte všechny odstíny šedé, případně si přenastavte monitor.)

© Slade Czech 2004 [ Staffordshire Bull Terrier Kennel ]